KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15763085
nr 1576 3085
Träsnitt
3 st, Hang, Korea. Signerad, daterad -69, efter folklivsmotiv old Joseon, oramade lösa blad, 29x35 - 29x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:55:13
150 kr